Vytisknout stránku

Aktuality


20.10.2019

Jinín 2019 - závod dětí v rámci MČR

18.10.2019 se jel poslední závod dětí v rámci MČR v endurosprintu. Sešlo se 10 malých závoďáků a bylo se na co dívat. Kluci jeli na plno a po dvou rozjížďkách toho měli plný ruce. Krásný den a ještě krásnější, když vidíte caparty jak na sobě makají. 

20.10.2019

Six days Portugal 2019 - Příprava v Měcholupech

Jedno z posledních soustředění se konalo na písečné trati v měcholupech u Žatce. Sešli jsme se v plné sestavě jak jezdecké tak realizační. Závodnící si vyzkoušeli písek jako povrch, který nás bude čekat v Portugalsku. 

11.09.2019

Six Days 2019 - Portugalsko - příprava

Po úspěšném vystoupení na loňské šestidení jsem se rozhodli pokračovat i letos. Složili jsem mladý tým závodníků, který nazýváme " baby team " ve složení Zuzka Nováčková, Robo Friedrych a Zdenda Pytel. Jako zázemí jim budou dělat zkušený tým 8 lidí, kteří se postarají o dokonalé zázemí v přípravě a v průběhu závodu. Postupně Vás budeme informovat o přípravách na závody a vlastní průběh. 

10.09.2019

Motokrosová škola - soustředění ve Vysoké peci 2019

Soustředění Vysoká Pec 2019

Náš tým už dlouhodobě spolupracuje s Motokrosovou školou Radka Tomana, který každoročně organizuje soustředění pro malé začínající závodníky. Letos jsem byli trénovat ve Vysoké Peci, kde omladina předvedla úžasné výkony jak na motorce, tak běrem různých kondičních her. Tot je cesta jak vychovávat mladý kluky k pohybu, disciplíně a dalším pozitivním vlastnostem. 

10.09.2019

Soustředění v Itálii - Fermo - 2019

Fermo - Itáli 2019 

Jako každý rok, tak i letos jsme se vydali na soustředění do teplých Italskýchn krajů. Všichni po dlouhé zimě natěšeny si sednout na motorku a pomalu se rozjezdit. Zimní příprava byla u mě kvalitní, takže mi nebránilo se poustit do plného tréninkové procesu. První den v Grotazolině byl krásný, svítilo sluníčko, upravená nakropená trať a vše se dařilo. Skoky , výjezdy a zatáčky, prostě jako kdybych z tý motorky přes zimu ani nesesedl. Druhý den jsem se už necítil úplně dobře, ale něco tam bylo co mi nesedělo. A ke konci tréninku to přišlo, nedoskočený dvoják, příliš plynu a už jsem se válel na zemi i s motorkou. Všichni v ohromným úleku, jelikož to nevypadalo úplně dobře. Seděl jsem za skokem a hned mi bylo jasný, zlomená noha. Takže, kluci přinesli provizorní nosítka ( židle ), přenesli mě do dodávky a vše bylo podtrženo, noha pod kolenem přeražená a to jsem si ještě myslel, že to bude normální zlomenina. Záchranka a hurá do nemocnice a rovnou na operační sál. Tam jsem si poležel tři týdny a vychutnal jsem si ještě jednu operaci. jak to trochu srostlo, tak mě odvezla sanitka do nemocnice v Mladé Boleslavy a poté za dva dny domů. Tímto skokem mi skončila letošní sezóna.  V současné době mám další operaci za sebou a už se těším na rekonvalescenci. 

23.11.2018

Six Days - Chile 2018

Od 12.11 do 17.11.2018 se konala šestidenní v překrásném prostředí turistického města Vina del Mar - Chile. Depo a zázemí celé soutěže bylo situováno ve vyschlém korytě řeky. Společně s Radkem Tomanem a Davidem Holým se nám podařilo postavit tým, který měl za úkol dovést Davida do cíle celé soutěže. Hlavním účastníkem byl samozřejmě David, který si jako jezdec plnil svůj sen  a ten se mu podařilo splnit. Soutěž byla velice náročná, jela se v horách nedaleho od Pacifiku, kde vládlo opravdu tropické počasí a teploty se pohybovaly okolo 37 C. Testy byl hodně obtížné a krásné, jelo se na tvrdém a prašném podkladu, který byl největším soupeřem pro všechny. jako tým jsme fungovali perfektně, ověřili jsme si, že jsem schopni společně pracovat a uvidíme, jestli se nám nepodaří postavit kompletní klubový tým na následující šestku už příští rok v Portugalsku. 

 

Děkuji všem partnerům za podporu. 


Generální partner

H2o Group

Hlavní partner

Pontevia

Partner

http://www.karcher.cz/cz/Home.htm http://www.motorexcz.com/ http://www.foerch.cz/ http://www.festina.cz/ http://www.ktm.com/cz/ http://www.univok.cz/ http://www.crs-company.cz/ Motokrosová škola