Vytisknout stránku

Aktuality


11.09.2019

Six Days 2019 - Portugalsko - příprava

Po úspěšném vystoupení na loňské šestidení jsem se rozhodli pokračovat i letos. Složili jsem mladý tým závodníků, který nazýváme " baby team " ve složení Zuzka Nováčková, Robo Friedrych a Zdenda Pytel. Jako zázemí jim budou dělat zkušený tým 8 lidí, kteří se postarají o dokonalé zázemí v přípravě a v průběhu závodu. Postupně Vás budeme informovat o přípravách na závody a vlastní průběh. 

10.09.2019

Motokrosová škola - soustředění ve Vysoké peci 2019

Soustředění Vysoká Pec 2019

Náš tým už dlouhodobě spolupracuje s Motokrosovou školou Radka Tomana, který každoročně organizuje soustředění pro malé začínající závodníky. Letos jsem byli trénovat ve Vysoké Peci, kde omladina předvedla úžasné výkony jak na motorce, tak běrem různých kondičních her. Tot je cesta jak vychovávat mladý kluky k pohybu, disciplíně a dalším pozitivním vlastnostem. 

10.09.2019

Soustředění v Itálii - Fermo - 2019

Fermo - Itáli 2019 

Jako každý rok, tak i letos jsme se vydali na soustředění do teplých Italskýchn krajů. Všichni po dlouhé zimě natěšeny si sednout na motorku a pomalu se rozjezdit. Zimní příprava byla u mě kvalitní, takže mi nebránilo se poustit do plného tréninkové procesu. První den v Grotazolině byl krásný, svítilo sluníčko, upravená nakropená trať a vše se dařilo. Skoky , výjezdy a zatáčky, prostě jako kdybych z tý motorky přes zimu ani nesesedl. Druhý den jsem se už necítil úplně dobře, ale něco tam bylo co mi nesedělo. A ke konci tréninku to přišlo, nedoskočený dvoják, příliš plynu a už jsem se válel na zemi i s motorkou. Všichni v ohromným úleku, jelikož to nevypadalo úplně dobře. Seděl jsem za skokem a hned mi bylo jasný, zlomená noha. Takže, kluci přinesli provizorní nosítka ( židle ), přenesli mě do dodávky a vše bylo podtrženo, noha pod kolenem přeražená a to jsem si ještě myslel, že to bude normální zlomenina. Záchranka a hurá do nemocnice a rovnou na operační sál. Tam jsem si poležel tři týdny a vychutnal jsem si ještě jednu operaci. jak to trochu srostlo, tak mě odvezla sanitka do nemocnice v Mladé Boleslavy a poté za dva dny domů. Tímto skokem mi skončila letošní sezóna.  V současné době mám další operaci za sebou a už se těším na rekonvalescenci. 

23.11.2018

Six Days - Chile 2018

Od 12.11 do 17.11.2018 se konala šestidenní v překrásném prostředí turistického města Vina del Mar - Chile. Depo a zázemí celé soutěže bylo situováno ve vyschlém korytě řeky. Společně s Radkem Tomanem a Davidem Holým se nám podařilo postavit tým, který měl za úkol dovést Davida do cíle celé soutěže. Hlavním účastníkem byl samozřejmě David, který si jako jezdec plnil svůj sen  a ten se mu podařilo splnit. Soutěž byla velice náročná, jela se v horách nedaleho od Pacifiku, kde vládlo opravdu tropické počasí a teploty se pohybovaly okolo 37 C. Testy byl hodně obtížné a krásné, jelo se na tvrdém a prašném podkladu, který byl největším soupeřem pro všechny. jako tým jsme fungovali perfektně, ověřili jsme si, že jsem schopni společně pracovat a uvidíme, jestli se nám nepodaří postavit kompletní klubový tým na následující šestku už příští rok v Portugalsku. 

 

Děkuji všem partnerům za podporu. 

23.11.2018

Zavírání šoupátek v Dražeticích - 30.10.2018

Poslední trénink mladých, kluci na PW a na padesátkách, se konal v Dražeticích za překrásného počasí. Kluci ukázali vše co se  za ten rok naučili a fakt se bylo na co koukat. Ten progres v jejich ježdění je neuvěřitelný a myslím, že jak trenér Radek tak všichni mohou být spokojeni. Byly to krásný pocity. V průběhu roku se nikomu nic vážnýho nestalo a to je taky důležitý. Na konci tréninku jsme všichni poseděli u ohně a opekli špekáčky. Kluci měli tolik energie, že se museli proběhnout po trati, aby se s ní řádně rozloučili. Touto cestou, bych chtěl poděkovat všem našim partnerům, kteří nás podporují a velké díky patří Rakovi Tomanovi, za to jak se dětem věnuje.

Takže letos ahoj a těšíme se na příští sezónu, která nám začíná 3.3.2019 v Itáliii - Fermo. 

Hezké svátka a pohodový konec roku. 

07.10.2018

ECC závody v Benešově u Semil - 8.10.2018

V Benešově u Semil se konal 8.10.2018 poslední závod seriálu ECC.  Posledního závodu této sezóny jsme se zúčastnili oba, Libor starší a Libor jr.. Počasí bylo jak vymalované a trať byla perfektně připravená. Děti jeli závod na přilehlém poli a dospělí měli připravenou trať o délce 12 km. Závody byly sice charakteru Cross Country, ale měly spíše nádech endura, pole s motokrosem, lesní přejezdy a jeden zajímavý výjezd. Líbilo se mi, že trať byla velice zajímavá a sjízdná pro každýho. Takto by měli vypadat závody Cross Country a velké díky pořadatelům. 


Generální partner

H2o Group

Hlavní partner

Pontevia

Partner

http://www.karcher.cz/cz/Home.htm http://www.motorexcz.com/ http://www.foerch.cz/ http://www.festina.cz/ http://www.ktm.com/cz/ http://www.univok.cz/ http://www.crs-company.cz/ Motokrosová škola