Vytisknout stránku

Harmonogram

26. 5. 2017 pátek

17.00 – 20.00 přejímka závodníků

27. 5. 2017 sobota

7.00 – 9.00 přejímka závodníků
9.05 rozprava 1. závodu – před pódiem
10.00 – 12.30 závod Dvojice Hobby (150 min.)
13.00 rozprava 2. závodu – před pódiem
14.00 – 16.30 závod Dvojice Profi + Veterán (150 min.)
17.30 vyhlášení výsledků
19.00 večerní program

28. 5. 2017 neděle

7.00 – 9.00 přejímka závodníků
9.05 rozprava 1. závodu – před pódiem
10.00 – 11.30 MČR - závod jednotlivci Profi A,B (120 min.)
13.00 rozprava 2. závodu – před pódiem
13.30 – 15.00 závod jednotlivci Hobby + Vetrán (90 min.)
16.00 vyhlášení výsledků

 

Generální partner

H2o Group

Hlavní partner

Pontevia

Partner

http://www.karcher.cz/cz/Home.htm http://www.motorexcz.com/ http://www.foerch.cz/ http://www.festina.cz/ http://www.ktm.com/cz/ http://www.univok.cz/ http://www.crs-company.cz/ Motokrosová škola