Vytisknout stránku

2014

Sobota - Dvojice

Kategorie Profi

1.místo -Číslo 103 – Jarda Křapka, Milan Kubík 3-04-12,37

2.místo – číslo 127 – Patrik Markvart, Nikola Pěnička 3-04-17,29 22 kol

3.místo – číslo 177 – Lubor Kraus, Jan Kudrnáč 3-04-57,58

4.místo – číslo 184 – Sváťa Bouček, Jan Kašpárek 3-05-03,51 21 kol

5.místo – číslo 128 – Marek Dolenský, Tomáš Císař 3-04-49,06

6.místo – číslo 108 – Marek Votoček, Tomáš Hájek 3-08-19,97 20 kol

7.místo – číslo 188 – Václav Křivohlavý, Milan Folk 3-09-44,50 19 kol

8.místo –číslo 157 – Michal Paska, Martin Saska 3-01-21,15

9.místo – číslo 100 – Jiří Fíla, Jiří Fíla junior 3-08-22,31 18 kol

10.místo – číslo 121 – Zbyněk Král, Jan Král 3-00-25,70 17 kol

11.místo – číslo 125 – Petr Kubíček, Tomáš Klváček 3-01-08,04

12.místo – číslo 112 – Jaroslav Vaněk, Tomáš Brunclík 3-03-14,93

13.místo – číslo 173 - Podroužek, Oliva 3-05-13,79

14.místo – číslo 191 – Zuzana Nováčková, Petr Kalaš 3-08-41,71 16 kol

15.místo – číslo 119 – Jindřich Trávníček, Marian Takáč 3-02-00,51 12 kol

16.místo – číslo 181 – Jakub Šefr , Jaromír Romančík R

17.místo – číslo 167 – David Nosek, Jan Nosek R


 

Kategorie Veterán

1.místo -Číslo 234 – Pavel Nusko, Otakar Kotrba 3-08-15,39 20 kol

2.místo – číslo 205 – Aleš Vondrák, Milan Kotrč 3-01-57,38

3.místo – číslo 213 – Květouš Sedláček, Tomáš Novák 3-05-16,33 19 kol

4.místo – číslo 237 – Libor Felgr, Jiří Lupoměstský 3-02-03,48

5.místo – číslo 207 – Adam Kubarskí, Lukáš Vongrej 3-02-31,50 18 kol

6.místo – číslo 201 – Ondřej Rathouský, Luboš Strejček 3-04-53,56 17 kol

7.místo – číslo 219 – Luboš Neubauer, Aďa Středa 3-09-59,18 16 kol

8.místo – číslo 206 – Lukáš Voňavka, Lukáš Vongrej 3-06-07,03

 

Kategorie Hobby

1.místo -Číslo 50 – Aleš Kučera, Pavel Zelinka 2-35-20,63

2.místo – číslo 32 – Robert Vancl, Pavel Bujárek 2-37-42,41 16 kol

3.místo – číslo 7 – Michal Buriánek, Tomáš Hák 2-32-14,94 15 kol

4.místo – číslo 89 – Lukáš Vlk, Tomáš Špatina 2-32-18,96

5.místo – číslo 3 – Michal Kava, Michal Hanuš 2-32-49,12

6.místo – číslo 93 – Ondřej Hertík, Marek Bělík 2-32-51,28

7.místo – číslo 13 – Ondřej Voňavka, Martin Šefl 2-33-12,54

8.místo –číslo 91 – Michal Kroupa, Milan Bouček 2-33-44,89

9.místo – číslo 10 – František Medek, Martin Boudík 2-33-52,08

10.místo – číslo 44 – David Šulc, Martin Havelka 2-34-42,00

11.místo – číslo 20 – David Votík, Jiří Dryják 2-34-59,18

12.místo – číslo 82 – Stanislav Herman, Pavel Glemba 2-35-32,71

13.místo – číslo 72 – Jan Chott, Štěpán Netík 2-36-30,22

14.místo – číslo 28 – Tadeáš Hloušek, Vlastimil Horna 2-39-34,01

15.místo – číslo 78 – Radek Tůma, Lukáš Krejčí 2-40-41,44 14 kol

16.místo – číslo 25 – Martin Gamboš, Jaroslav Jonák 2-30-23,33

17.místo – číslo 6 – Zdeněk Havara, Zdeněk Homza 2-34-24,76

18.místo – číslo 11 – Michal Wunsche, Petr Kalaš 2-34-49,63

19.místo – číslo 29 – Václav Studnička, Jaroslav Turek 2-35-01,56

20.místo – číslo 36 – Radek Teplý, Tomáš Trubička 2-35-47,92

21.místo – číslo 35 – Lukáš Lochman, Jan Hlaváč 2-37-51,70

22.místo – číslo 38 – Krištof Šaman, Jakub „Havk“ Dražan 2-38-25,58

23.místo – číslo 77 – Roman Budař, …………. 2-39-27,02 13 kol

24.místo – číslo 26 – Petr Turek, Pavel Vorlíček 2-35-55,77

25.místo – číslo 68 – Petr Friček, Bohmil Pajer 2-36-03,37

26.místo – číslo 66 – Vojta Koniř, Daniel Tuček 2-36-43,97

27.místo – číslo 21 – David Kadlec, Libor Milota 2-36-51,36

28.místo – číslo 99 – Michal Mysliveček, Ondřej Mysliveček 2-37-02,63

29.místo – číslo 2 – Vojtěch Novák, Štěpán Voráček 2-40-05,07

30.místo – číslo 31 – Rudolf Kohout, Rostislav Fanta 2-40-13,72

31.místo – číslo 16 – Zdeněk Zídka, Jiří Hofhanzl 2-41-32,43 12 kol

32.místo – číslo 86 – Jan Kopecký, Pavel Kondor 2-37-12,19

33.místo – číslo 15 – Hrádek, Fertig 2-39-21,05 11 kol

34.místo – číslo 61 – Petr Vlach, Jakub Vlach 2-30-50,60 10 kol

35.místo – číslo 90 – Zdeněk Oubrecht, Zbyněk Oubrecht 2-33-05,69

36.místo – číslo 18 – Schwarz st., Schwarz ml. 2-37-25,21

37.místo – číslo 45 – Martin Klimeš, Dan Kičina 2-40-27,46 9 kol

38.místo – číslo 27 – Martin Jarkovský, Jan Miňovský 2-31-28,60 8 kol

Číslo 23 – Ladislav Kubánek, Miloslav Dvořák R

Číslo 5 –Petr Mik, Marek Herik R

Číslo 98 – Petr Malý, Petr Malý junior R

Číslo 17 –Tomáš Tocl, Petr Rydval R

Číslo 9 –Jan Kuric, Jan Lupoměstský D

Číslo 58 – Jaroslav Kučera, Tomáš Náhlovský D

Číslo 24 – Michal Kuchař, Jarda Švejda D

Číslo 8 – Ranzi, Frydl D

 

Neděle – závod jednotlivců

Kategorie Profi

1.místo -Číslo 170 – Ondřej Helmich 2-03-31,81 15 kol

2.místo – číslo 121 –Jakub Špaček 2-03-46,57

3.místo – číslo 131 – Jaroslav Křapka 2-03-25,03 14 kol

4.místo – číslo 111 – Radek Toman 2-05-15,74

5.místo – číslo 177 – Jan Kudrnáč 2-06-23,74

6.místo – číslo 108- Marek Potoček 2-08-11,82

7.místo – číslo 105 – David Pabiška 2-09-09,88

8.místo –číslo 107 – Petr Havrda 2-01-24,76 13 kol

9.místo – číslo 117- Matyáš Horský 2-01-31,40

10.místo – číslo 405 – Ondřej Havrda 2-02-42,91

11.místo – číslo 178 – Petr Švambera 2-06-32,09

12.místo – číslo 150- David Nosek 2-09-06,47

13.místo – číslo 157 – Michal Paska 2-09-51,35

14.místo – číslo 167 – Jan Nosek 2-00-12,82 12 kol

15.místo – číslo 128 – Marek Dolenský 2-03-15,28

16.místo – číslo 119 – Jindřich Trávníček 2-10-53,04 10 kol

17.místo – číslo 191 - Zuzana Nováčková 2-01-34,94 9 kol

18.místo – číslo 196 – Tomáš Hájek R

19.místo – číslo 161 – František Moučka R

Kategorie Veterán

1.místo -Číslo 204 – Radim Drlík 2-03-39,47

2.místo – číslo 212 – Radek Pabiška 2-05-29,39

3.místo – číslo 205 –Aleš Vondrák 2-08-04,45 13 kol

4.místo – číslo 211 – Daniel Jarnod 2-00-35,76

5.místo – číslo 230 – Lukáš Vondrej 2-02-34,18

6.místo – číslo 245 – Jan Veselý 2-05-45,77 12 kol

7.místo – číslo 200 – Jiřík Fíla 2-04-24,99 11 kol

8.místo – číslo 219 – Luboš Neubauer 2-08-45,23

9.místo – číslo 702 – Milan Kurfiřt R

 

Kategorie Hobby

1.místo -Číslo 50 – Aleš Kučera 2-05-58,18

2.místo – číslo 10 – Radim Pajek 2-06-21,15

3.místo – číslo 7 – Michal Burianek 2-09-07,77

4.místo – číslo 78 – Radek Tůma 2-09-29,75 13 kol

5.místo – číslo 84 – Vladimír Vlk 2-00-15,04

6.místo – číslo 27 – Václav Studnička 2-02-15,49

7.místo – číslo 58 – Tomáš Náhlovský 2-02-57,83

8.místo –číslo 57 –Martin Saska 2-03-18,04

9.místo – číslo 100 – Martin Boudík 2-04-27,31

10.místo – číslo 23 – Jiří Dryák 2-04-29,53

11.místo – číslo 29 – Jaroslav Turek 2-04-44,82

12.místo – číslo 33 – Tomáš Trubička 2-05-12,10

13.místo – číslo 13 – František Medek 2-05-18,22

14.místo – číslo 0 –Josef Nosek 2-05-41,62

15.místo – číslo 6 – Josef Koza 2-06-09,45

16.místo – číslo 20 – David Votík 2-07-35,29 12 kol

17.místo – číslo 69 – Jaroslav Kučera 2-00-28,28

18.místo – číslo 74 – Miroslav Kubricht 2-00-49,09

19.místo – číslo 43 – Jaroslav Šmíd 2-04-47,58

20.místo – číslo 40 – Jiří Vopálka 2-06-12,65

21.místo – číslo 19 – Marián Takáč 2-09-59,36 11 kol

22.místo – číslo 38 – Tadeáš Hloušek 2-00-20,13

23.místo – číslo 99 – Ondřej Mysliveček 2-00-22,78

24.místo – číslo 147 - 2-02-31,82

25.místo – číslo 90 – Zbyněk Oubrecht 2-02-59,69

26.místo – číslo 5 – Jan Rosa 2-03-28,86

27.místo – číslo 82 – David Holý 2-03-36,12

28.místo – číslo 26 – Petr Turek 2-09-03,89 10 kol

29.místo – číslo 76 – Petr Vlach 2-01-17,86

30.místo – číslo 61 – Jakub Vlach 2-07-44,26 9 kol

31.místo – číslo 8 – Miloslav Pohl 2-02-40,29 8 kol

32.místo – číslo 80 – Martin Klimeš 2-01-21,10

33.místo – číslo 81 – Martin Klimeš 2-01-28,15 7 kol

Číslo 88 – Jan Kopecký R

Číslo 30 – Michal Hanuš R

Číslo 83 – Michael Nedoma R

Číslo 16 – Tomáš Jerych R

Číslo 17 – Tomáš Hák R

Číslo 24 – Vlastimil Horna R

Číslo 21 – Libor Milota R

Číslo 62 – Robín Šimeki R

Generální partner

H2o Group

Hlavní partner

Pontevia

Partner

http://www.karcher.cz/cz/Home.htm http://www.motorexcz.com/ http://www.foerch.cz/ http://www.festina.cz/ http://www.ktm.com/cz/ http://www.univok.cz/ http://www.crs-company.cz/ Motokrosová škola