Vytisknout stránku

Partneři

H2O Group, a.s.

H2O Group poskytuje služby v oblasti Firemního a Investičního poradenství. Projekty připravujeme dle skutečných potřeb zákazníka. Náš pohled na firmu není pouze finační, ale hlavně obchodně – finační s výhledem maximálních výnosů.   

Naše služby vám umožňují udělat si přesný obraz o fungování a vedení společnosti v jednotlivých oblastech.

Našimi cílovými zákazníky jsou soukromé společnosti, státní organizace a příspěvkové organizace.

Jednotlivé projekty připravujeme přesně dle Vašich potřeb a podílí se na nich tým odborníků mající velké zkušenosti a ve svých oborech pracují léta. Snažíme se jednotlivé projekty modelovat dle potřeb a charakteru společnosti s aktivním zapojením managementu společnosti, nebo přímo majitelů.

Pontevia Corp. a.s.

Předmětem činnosti společnosti Pontevia Corp. a.s. jsou komplexní služby v oblasti stavebnictví. Síla naší společnosti především spočívá v poskytování systémových řešení vyvíjejících se na základě zkušeností našich špičkových odborníků z řady profesí. Dokážeme být velice flexibilní k požadavkům a potřebám i pro toho nejnáročnějšího klienta. Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními investory a realizujeme zakázky po celém území naší republiky i mimo ně.

PASTELL spol. s r.o.

Od zahájení činnosti se specializovala na realizaci izolačních fóliových systémů (HDPE, LDPE, PVC) v oblasti ekologických a vodohospodářských staveb, spodních staveb a pozemních staveb (haly a nepodsklepené objekty). V roce 1995 zahájila firma PASTELL spol. s r. o. aplikace bentonitových izolačních systémů na skládkách odpadů. Od roku 2000 použití bentonitových izolačních systémů rozšířila pro oblast izolací spodních staveb proti tlakové vodě. V současné době má firma PASTELL spol. s r.o. úspěšně aplikovaných více než 14 milionů m2 izolačních systémů a disponuje 19 kompletně vybavenými montážními skupinami.

UNIVOK s.r.o.

UNIVOK s.r.o. je oficiální autorizovaný dealer motocyklů a náhradních dílů KTM. Máme dlouholeté zkušenosti nejen s prodejem, ale i servisem a přípravou motorek pro závody. Námi připravené stroje jezdí Dakar, Šestidenní, Mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu a spoustu dalších závodů.

Okrouhlický s.r.o.

Společnost podniká v silniční dopravě a stavební výrobě:

Specializuje se na přepravu stavebních materiálů vozidly s nakládacími jeřáby, opravy, servis, údržbu a přestavbu nákladních vozidel.Provádí zemní a stavební práce pro silnice, dálnice, železnice, přípravné zemní práce pro stavby, vodohospodářské stavby a rekultivace. Má certifikovaný systém environmentálního managementu ISO 14000:2005 a managementu kvality ISO 9001:2009 pro provádění silničních a stavebních prací na pozemních komunikacích.

CRS a.s.

Jsme reklamní agentura a jsme tu už 15 let. Pořád nás to baví, protože nepracovat pro radost, je jako šetřit si sex na stáří. Jsme sehraný a profesionální tým, který nezná slovo NEJDE.

Enduro Martinice 

Jsme tým Enduro Martinice a pravidelně pořádáme závody cross country, enduro , motoskijöring a horseskijöring již od roku 2005 v Martinicích v Podkrkonoší.

Förch, s.r.o.

FÖRCH je jednou z předních společností přímého prodeje pokud jde o dílenské vybavení, montážní nářadí a spojovací materiál. Velký výběr, skvělé služby, odborné poradenství - to je to co nás charakterizuje …

Kärcher

Společnost Kärcher je celosvětově operující rodinný podnik, který vyrábí nejen čistící přístroje, ale i kompletní čisticí systémy. 

FESTINA

Firma Janeba Time je oficiální distributor značkových hodinek Festina pro ČR, SR a Polsko.

S více než stoletou tradicí a se spoustou neocenitelných zkušeností je Festina výrobcem vysoce kvalitních hodinek, jejichž design nejen že následuje aktuální módní trendy, ale je přímo jejich tvůrcem.

Pokud chcete nosit na ruce opravdu kvalitní hodiny, navštivte jeden z našich obchodů a vyberte si z bohaté nabídky.

RED Bull 

Výrobce energetických nápojů. 

Red Bull se nezaměřuje pouze na prodej energetických nápojů Red Bull Energy Drink a Red Bull Sugarfree, značná část aktivit je také zaměřena do oblasti sportu a kultury.

MOTOREX 

Již více než 90 let největší nezávislý podnik ve Švýcarsku zušlechťuje oleje – zkoumá, vyvíjí a vyrábí inovační maziva, která již zdomácněla na světových trzích. Kompletní sortiment značky MOTOREX zahrnuje v současné době více než 1500 produktů, na jejichž vývoji se podílí přes 200 pracovníků, vysoce specializovaných techniků, chemiků a inženýrů.

Měřitelná kvalita výrobků MOTOREX se odráží v certifikaci dle normy ISO 9001.

BUCHER-MOTOREX Group je nezávislý rodinný podnik. Který se skládá z BUCHER AG Langenthal, mateřské společnosti, která je zodpovědná za vývoj, výrobu a distribuci MOTOREX značky maziv, péči a čisticích prostředků, dále MOTOREX AG Langenthal, která se specializuje na průmyslová maziva; a MOTOREX-TOPTECH AG, který prodává a montuje dílenské vybavení.

Golden Hill , a.s.

Finanční společnost, která se zabývá vyhledáváním atraktivních investičních příležitostí v České a Slovenské republice.

Martin Pichl

Od roku 2008 spolupracuje s OFF ROAD KLUBEM JINÍN v AČR jako kondiční trenér SCM – sportovního centra mládeže. Postupem času, za neustálého vzdělávání v oblasti kondičního tréninku, se propracoval do pozice koordinátora a manažera juniorské reprezentace, kde působí dodnes. Jedním z největších úspěchů je druhé místo na MS 2013 jeho svěřenců v Jiníně. Dodnes je aktivní sportovec a po letech se vrátil k triatlonu, dále pokračuje v sebevzdělávání hlavně v oblasti kondiční přípravy.

Broker Consulting

Jsme finančním konzultantem a přinášíme lidem peníze navíc. Jsme průvodcem na cestě k finanční nezávislosti klientů, spolupracovníků i našich rodin.

Patříme mezi lídry trhu nezávislého finančního poradenství. Naši klienti získávají komplexní profesionální služby v oblasti finančního plánování, spoření, renty, financování bydlení a zabezpečení. Ryze českou společnost Broker Consulting založili v roce 1998 lidé, kteří chtěli poskytovat nadstandardně kvalitní služby finančního plánování, na které se klienti mohou spolehnout.

Dr. K Racing team

Dr.K Team je parta adrenalinomilů. Od roku 2005, kdy založili svůj tým, se pokoušejí zabít ve všem, co má motor a voní benzínem. Zkoušeli to v národní formuli, rallye i na okruzích… nakonec jim přišlo nejvtipnější pokoušet se o to na motorkách.

Po mnoha letech tréninku parta Dr. K objíždí motocyklové závody po celém světě.

Její jezdce můžete vidět nejen v České republice, ale i na závodech v Evropě, Africe a v Asii.

Grant Thornton

Grant Thornton International je jednou z předních světových auditorských, účetních a poradenských organizací. Tvoří ji síť nezávislých lokálních společností, které poskytují služby subjektům jak soukromého, tak veřejného práva.

Klienti se mohou obrátit na 2500 partnerů Grant Thornton ve více než 100 zemích světa a všude se jim dostane špičkového servisu dle individuálních potřeb a přání. 

V České republice zajišťuje zázemí pro profesionální servis více než 100 odborníků. Za dobu existence společnosti ho využila a stále využívá řada nejvýznamnějších českých firem i státních institucí.

KTM

KTM Sportmotorcykl AG, zkráceně KTM je rakouská motocyklová firma, která vyrábí motocykly, čtyřkolky, jízdní kola a mopedy.

RS Petrol

Síť čerpacích stanic a distribuce pohonných hmot.

MATEX HK s.r.o.

Společnost MATEX HK s.r.o. byla založena v roce 2002 se sídlem v Hradci Králové. Zakladatelem a jednatelem společnosti je pan Martin Žítek. Struktura společnosti postupným vývojem dospěla do dnešní podoby, kdy je tvořena následujícími čtyřmi středisky:

  • energomontáže,
  • pozemní stavitelství,
  • inženýrské sítě a dopravní stavby,
  • projekce

Generální partner

H2o Group

Hlavní partner

Pontevia

Partner

http://www.karcher.cz/cz/Home.htm http://www.motorexcz.com/ http://www.foerch.cz/ http://www.festina.cz/ http://www.ktm.com/cz/ http://www.univok.cz/ http://www.crs-company.cz/

Partneři Six Days 2019