Vytisknout stránku

Enduro Hunters

Registarce závodu

Registrace byla uzavřena 23.5. v 19:00. Pro ostatní, kteří se nestihli zaregistrovat na našich webových stránkách, je možnost se zaregistrovat přímo na místě v den závodu. Těšíme se na Vás. 

Co nového letos 

IV. ročník Enduro Hunters - Cross Country se bude konat 27.-28.5.2017 v Úhách. Letos pro Vás připravujeme řadu změn, které se budou týkat jak trati, tak i organizace závodu. Trať bude jako každý rok v některých pasážích změněna. Hlavní změnou bude nová technická partie, která bude situována v oblasti tankovacího depa. Měla by být hodně atraktivní jak pro závodníky, tak i pro diváky. Více se nechte překvapit. I letos se můžete těšit na stadión, kde budou některé překážky změněny dle inspirace ze závodů Super endur a dále naší lidové tvořivosti. Ale pozor, trať bude postavena jako každý rok tak, aby ji projeli jak hobby jezdci a zároveň byla zajímavá i pro profi závodníky. 

Novinkou letošního ročníku bude, že v rámci Enduro Hunters se pojede v neděli 28.5.2017 MČR v Cross Country. Po jednáních s Mirkem Harudou, který tento seriál závodů zastřešuje z pozice Auto klubu ČR, jsem se rozhodli k tomuto kroku. Věříme, že je to správné rozhodnutí, kterým podpoříme nejen tento seriál, ale i České enduro. Věříme, že to povede k zatraktivnění těchto závodů.  

A teď jen stručně co nás letos čeká za závody : 

V sobotu se pojedou dvojice Profi A, B a veteráni a druhý závod se pojedou dvojice Hobby jezdci. V neděli pojedeme MČR v Cross Country Profi A,B a jednotlivci Hobby jezdci. Více info najdete v části Pro jezdce. Dále jednáme s Radkem Tomanem o vloženém závodě malých nadějných enduráků, brzy se dozvíte více. 

Generální partner

H2o Group

Hlavní partner

Pontevia

Partner

http://www.karcher.cz/cz/Home.htm http://www.motorexcz.com/ http://www.foerch.cz/ http://www.festina.cz/ http://www.ktm.com/cz/ http://www.univok.cz/ http://www.crs-company.cz/

Partneři Six Days 2019